Державне торгово-виробниче підприємство «Волиньфармпостач» працює над організацією ветеранських та сільських аптек на території області. Як розповів директор підприємства Михайло Півнюк, уже створено чотирнадцять таких підрозділів, де малозабезпеченим верствам населення і насамперед ветеранам війни і праці реалізують на пільгових умовах лікарські засоби. Ціни на них тут нижчі за ціни виробника. Крім того, в цих аптеках виготовляють окремі ліки. Сприяє їх здешевленню й те, що в Луцьку міська влада пішла на зменшення плати за оренду приміщень. Відкривають колишні закриті сільські аптеки у віддалених населених пунктах Луцького, Горохівського, Любомльського та інших районів. Уже нині можна казати, що на Волині питання із забезпечення ліками сільських трудівників за місцем їх проживання вирішується краще, ніж кілька років тому.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59