Традиційно на початку літа столична держадміністрація та Координаційна рада інвалідних організацій влаштовують прогулянки дітей-інвалідів на теплоході по Дніпру. «Ми вдячні усім за підтримку, — каже заступник голови київського благодійного фонду «Діабетик» Наталя Манжелей. — Ця акція для нас — початок ефективного літнього відпочинку і, головне, лікування дітей у відповідних санаторіях. Влітку завжди загострюється питання санаторно-курортного лікування, яке комусь може видатися надто дорогим, але ці гроші варті того! Для багатьох дітей санаторно-курортне лікування — питання життя чи смерті, хочу про це нагадати всім представникам нашої влади. Особливо це стосується працівників Головного управління соціального захисту населення, на яких лежить велика відповідальність, бо віднині вони опікуються оздоровленням дітей-інвалідів».
Медицина
29
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59