Футбол. Чемпіонат країни. Прем’єр-ліга. Перенесені матчі     19-го туру.  16 квітня.

«Металург» (Донецьк) — «Чорноморець». 3:2.  1 700 глядачів. Рефері — Арановський (Київ). Голи: Мораєс, 31 (п), 66, Лазич, 40 — Окріашвілі, 59, Гай, 81 (п). Вилучено П. Ковальчука («Чорноморець», 41, друге попередження).

«Металург» (Запоріжжя) — «Говерла». 0:1.      1 500 глядачів. Рефері — Скрипак (Київська область). Гол: Шацьких, 59.

«Карпати» — «Іллічівець». 0:1. 4 700 глядачів. Рефері — Даньковський (Київ). Гол: Кулач, 35. Вилучено Балажіца («Карпати», 52, фол останньої надії).

«Динамо» — «Шахтар». 0:2. Голи: Адріано, 10, 34.

«Динамо»: Рибка, Сілва, Віда, Драгович, Макаренко, Гармаш (Ідейє, 77), Сидорчук (Беланда, 40), Вукоєвич, Ярмоленко, Ленс (Гусєв, 59), Мбокані. Тренер — Олег Блохін.

«Шахтар»: П’ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Шевчук, Ілсіньо, Степаненко, Коста (Феррейра, 90), Тейшейра, Тайсон (Едуардо, 47), Адріано (Бернард, 88). Тренер — Мірча Луческу.

Рефері — Анатолій Абдула (Харків).

Київ. НСК «Олімпійський». 59 360 глядачів.

Після цих зустрічей очковий доробок учасників був таким:

«Шахтар» — 50 очок, «Дніпро» — 50 (гра в запасі), «Динамо» — 43, «Металіст» — 37, «Чорноморець» — 36, «Металург» (Донецьк) — 34, «Ворскла» — 33, «Зоря» — 31, «Іллічівець» — 27, «Волинь» — 27, «Карпати» — 23, «Говерла» — 22, «Севастополь» — 22, «Металург» (Запоріжжя) — 11, «Таврія» — 9.

Одразу після матчу в Києві поширилися чутки, що Олега Блохіна відправлено у відставку. Втім, чекати довелося недовго. Адже на прес-конференції сам наставник підтвердив цю інформацію.

— У мене лише кілька слів, — сказав Олег Володимирович журналістам. — Я йду у відставку. Це мені тільки-но передали. Все, дякую! Решта запитань — до президента клубу...

Пізніше офіційний сайт ФК «Динамо» повідомив, що президент клубу Ігор Суркіс прийняв рішення звільнити Олега Блохіна з посади за незадовільні результати команди. До наступного матчу — проти «Ворскли» — столичний колектив готуватиме Сергій Ребров, який був асистентом наставника.

А тепер кілька слів про сам поєдинок. У першому таймі грала лише одна команда. Ви, либонь, здогадалися, яка? Правильно, «Шахтар». Тихенько поклав свої два м’ячі найщиріший «друг» динамівців Луїс Адріано. На цьому фактично завершилася «екзекуція» господарів.

Можна зробити закид рефері Абдулі, який зарахував другий гол, забитий Адріано з офсайду. Харків’янин не призначив пенальті на останній хвилині першого тайму, коли Шевчук штовхнув рукою Мбокані, який виходив сам на сам із П’ятовим. Але окрім цих моментів підопічні Блохіна в першому таймі більше нічого не створили. Та й після перерви мало що змінилося. Як уже акцентувалося, «Шахтар» усю гру зробив ще в першій половині. Далі гості діяли по результату. Вони дозволяли господарям в атаці банальні навіси, котрі не приносили жодного зиску. Справа в «біло-синіх», як кажуть, не клеїлася, вони були явно безсилі.

Не вплинули на перебіг зустрічі і заміни, які зробив тренер «Динамо». А от «гірники» мали кілька реальних моментів збільшити рахунок.