Уже традиційно у травні шляхи-дороги журналістів нашої газети ведуть на Полтавщину — до своїх давніх і нових друзів-передплатників. І, як завжди, програма перебування в регіоні дуже і дуже насичена. За три дні (19, 20, 21 травня) ми плануємо зустрітися з читачами «Голосу України» в Лубенському і Глобинському районах, а також у містах Полтаві та Кременчуці, зокрема, зі студентами та викладачами Полтавського державного педагогічного університету, трудовими колективами концерну «Крюківський вагонозавод», ВАТ «Кременчуцький колісний завод», «Кредмаш», жителями Градизька, Святилівки, Броварок, Бугаївки, Пронозівки. У понеділок, 19 травня, виїзна бригада голосоукраїнців із 17-ї до 19-ї години проведе прямий телерадіоефір на каналах обласної державної телерадіокомпанії «Лтава», поведе діалог з керівництвом області з проблем і шляхів розвитку регіону й ролі у цьому процесі парламентської газети.
44
![У дорогу — до друзів](http://www.golos.com.ua/img/default_golos.jpg)
Отож пишіть, телефонуйте і заходьте у Полтаві та в Києві до «Голосу України».
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59