Уже традиційно перші травневі дні дають старт перегонам рисаків на державному підприємстві «Дібрівський кінний завод № 62», що в Миргородському районі Полтавщини. Нинішні змагання приурочили до 115-річчя заснування славного підприємства і зібрали кращих рисаків та наїзників не лише з України, а й із близького зарубіжжя. Розігрувалося шість призів, у яких дві перемоги здобув дібрівчанин Григорій Назаренко — на кобилі Кумачовій та жеребці Аспарагусі, а жіночий заїзд виграла Олександра Рогоча на кобилі Ванді. Загалом свято підтвердило добру тенденцію щодо збереження і поступового відтворення вітчизняного рисистого конярства, а численним і поважним гостям, місцевим селянам дало добрий заряд бадьорості й хорошого настрою.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59