47 протитуберкульозних установ Луганщини передали до обласної комунальної власності і зміцнюють їх професійними кадрами. Йде підготовка до створення в регіоні соціально-реабілітаційного центру для хворих, що звільнені з місць позбавлення волі, а також для соціально дезадаптованої категорії громадян. Уже є результат. Уперше за останні десять років в області захворюваність населення зменшилася на 9 відсотків і становить 81,3 випадку на 100 тис. осіб. На думку начальника обласного управління охорони здоров’я Юрія Хунова, стабілізації епідемічної ситуації в регіоні багато в чому вдалося досягти завдяки профілактичним оглядам населення і проведеній хіміотерапії. За охопленням флюорографічними обстеженнями дорослого населення Луганщина протягом останніх п’ять років посідає перше місце в Україні.
Медицина
63
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59