Зимові свята, на жаль, дарують нам не лише позитивні емоції. Населення на практиці перевіряє пророцтво народної мудрості, в якій ідеться, що за все хороше треба платити. Під час січневих загальних канікул співвітчизникам, які відпочивають, доводиться платити за щедрі застілля переїданням та похміллям, за обов’язкові погодні атрибути зими — синцями і переломами, за розважальні аматорські феєрверки —переляками, пожежами й опіками. Новорічні веселощі, на жаль, нерідко негативно відбиваються на нашому здоров’ї.
Медицина
30
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59