Понад 14 тисяч працівників металургійного комбінату «Азовсталь» (Маріуполь) є членами лікарняної каси підприємства. За півроку її діяльності курс лікування пройшов кожен десятий. З цією метою для придбання медикаментів витрачено близько мільйона гривень. А в межах програми соціально-економічного розвитку міста «Азовсталь» передала медичним закладам Маріуполя матеріалів та обладнання майже на 100 тисяч гривень.
Медицина
59
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 81
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59