Народна аксіома «Лікар ситий — і хворому легше» не потребує доказів. І все-таки життя доводить її щодень. Ми скаржимося на якість безплатної медичної допомоги, яку отримуємо, нарікаємо на неуважність лікаря (мовляв, прибіг, не роздягаючися, на порозі виписав рецепт і побіг), висловлюємо незадоволення з приводу тривалого очікування дільничного терапевта, викликаного додому, тощо. Але, висуваючи претензії до медичного сервісу, ми, його користувачі, інколи забуваємо про людей у білих халатах. Про тих, хто отримує мізерну плату і попри все лікує нас. І тільки тоді, коли вони почнуть жити ситніше, а медицина фінансуватиметься не за залишковим, а за пріоритетним принципом — тоді й пацієнтам стане легше...
Медицина
47
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59