Восьмирічна Валя з Ірпеня на Київщині часто залишалася вдома сама. Її батько нещодавно помер, а мама пропадала на роботі, щоб прогодувати двох дітей: доньку та сина. Фатального ранку дівчинка з обмеженими фізичними можливостями, переплутавши шнури, замість магнітофона ввімкнула кип’ятильник. Незабаром кімната наповнилася димом і дитина знепритомніла. Сусіди, побачивши перші ознаки біди, викликали пожежних. Уже через кілька хвилин дівчинку винесли на свіже повітря. Однак вона не опритомніла. Не допомогли і прибулі за викликом лікарі. Молоденькі випускниці медучилища розгубилися і за справу довелося взятися сержанту внутрішньої служби пожежної частини Ірпеня Валерію Станкевичу. Очевидці впевнені, що сталося диво: дівчинка прийшла до тями. Цього разу все обійшлося...
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59