Ходова фраза — «здоров’я не купиш» — нині, схоже, втратила свою актуальність. Сьогодні здоров’я можна саме купити. І якщо медична допомога в нашій країні досі офіційно вважається безплатною, то її медикаментозний супровід потребує від пацієнта чималих грошових вкладів. Допомогти своєму організмові впоратися з тією чи іншою недугою — означає попрацювати на аптеку. І тільки особисті вклади у фармакологію можуть цілюще позначитися на вашому самопочутті.
Медицина
27
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59