Господарства Наровлянського району Білорусі, які першими закінчили жнива, направили комбайни до Народицького району Житомирщини. Працювали вони в Новому Дорогині, Норинцях та в приватному сільгосппідприємстві «Берегиня», що в самому райцентрі. Нині в Народицькому районі 13 сільгосппідприємств, у яких, на жаль, зі збиральною технікою вкрай сутужно. Тож співробітництво народичан і наровлянців, яке триває вже чимало років, дуже до речі.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59