Одним із перших на Херсонщині завершило збирання ранніх зернових господарство «Зоря» Білозерського району. Трудовий колектив, котрий упродовж чотирьох десятків літ очолює двічі Герой Соціалістичної Праці Дмитро Моторний, за традицією — серед переможців. Вагомі здобутки і цьогоріч — за середньообласного показника 21,2 центнера хлібороби «Зорі» зібрали по 48 центнерів ранніх зернових, по 52 — озимої пшениці.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59