На Полтавщині започатковано цільову програму «Полтавська промисловість — полтавському селу». Нею передбачено як виготовлення запасних частин і деталей, так і організацію виробництва більш складного устаткування, вузлів та сільськогосподарського обладнання. У рамках програми залучено до півсотні промислових підприємств області. У середньому щороку виготовляється 225 тисяч штук запчастин до грунтообробних і збиральних машин, тракторів та автомобілів, понад 30 тисяч одиниць сільськогосподарського інвентаря. І насамперед, реагуючи на попит, промисловці виготовляють товари, необхідні для сезонних робіт, повідомляє наш кореспондент Григорій Гринь.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59