Шістдесят чотири юних музиканти із села Любомирка Рівненського району разом зі своїм художнім керівником поїхали на ХХ Міжнародний фестиваль дитячих духових оркестрів у місто Росток (Німеччина). Поїздка стала можливою завдяки фінансовій підтримці клубу-фонду «БлагоДійна корова», який існує на відрахування чотирьох відсотків з податку на прибуток склозаводом «Консьюмерс-Скло-Зоря», що в селі Зоря Рівненського району, та діловими партнерами цього підприємства. Завод виділив юним музикантам 25 тисяч гривень, а їхній діловий німецький партнер оплатив проживання і харчування дітей у Німеччині.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59