На Житомирщині вирішили і цього року не відмовлятися від такої форми заохочення кращих жниварів, як обласний огляд-конкурс. Умови, розроблені головним управлінням сільського господарства та президією обкому працівників АПК, різні — залежно від грунтово-кліматичної зони та комбайна. Наприклад, аби вибороти першість на «Ниві», екіпаж у лісостеповій зоні має намолотити не менш як 400, у перехідній — 350, у поліській — 300 тонн зерна. А «Ланом» чи «Славутичем» — відповідно 780, 660 і 540 тонн. Головне — не більш як за 15 робочих днів. На найкращі екіпажі кожної з трьох зон чекають премії: 700 гривень за перше і 480 — за друге місця.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59