Приємна звістка надійшла із шахтарського міста Нововолинськ. Виробниче об’єднання «Волиньвугілля» одержало один мільйон гривень, а наступного місяця надійде ще два мільйони для погашення минулорічних боргів із зарплати. Розрахункам з гірниками сприяв голова Волинської облдержадміністрації Анатолій Француз. Минулого тижня керівник області побував у Міністерстві палива й енергетики України, де, окрім повернення боргів, домовився про виділення гірникам трьох мільйонів гривень на придбання виробничого обладнання для двох нововолинських шахт.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59