Футбол. Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Матчі у відповідь. 11 березня.
«Челсі» (Англія, Лондон) — ПСЖ (Франція, Париж). 2:2. Голи: Кегілл, 81, Давид Луїс, 86, Азар, 96, Тіаго Сілва, 114. Перший матч — 1:1.
«Челсі»: Куртуа, Іванович, Террі, Кегілл, Аспілікуета, Матич (Зума, 84), Рамірес (Дрогба, 91), Оскар (Вілліан, 46), Фабрегас, Азар, Дієго Коста. Тренер — Жозе Моурінью.
ПСЖ: Сіргу, Маркіньос, Тіаго Сілва, Давид Луїс, Максвелл, Матуїді (Рабьо, 82), Мотта, Верратті (Лавессі, 82), Кавані, Ібрагімович, Пасторе (ван дер Віл, 118). Тренер — Лоран Блан.
Вилучено Ібрагімовича, 31 (пряма червона картка).
Рефері — Бьорн Кейперс (Нідерланди).
Лондон. Стадіон «Стемфорд Брідж». 37 692 глядачі. 10 градусів.
Парижани здійснили справжній подвиг, виявивши неабияку волю і згуртованість, здобувши за це дорогоцінну нагороду — вихід до
чвертьфіналу. Вони залишилися в меншості в першому таймі, втративши свого лідера.
Пропустили за десять хвилин до завершення основного часу. Але зрівняли рахунок, перевівши гру в додаткові тайми. І там знову їм забили з пенальті. Однак боротьби не припинили, провели другий м’яч фантастичним ударом.