Футбол. Чемпіонат країни. Прем’єр-ліга. 17-й тур.
13 березня. «Карпати» — «Волинь». 0:2. Львів. Стадіон «Україна». 2 350 глядачів. Рефері — Березка (Київська область). Голи: Кобахідзе, 24, Ерік, 90+2 (п). На 64-й хвилині Худоб’як («Карпати») не реалізував пенальті (воротар). Вилучено Пластуна («Карпати», 85, два попередження).
14 березня. «Металург» (Донецьк) — «Ворскла». 1:1. Київ. «Оболонь-Арена». 1 000 глядачів. Рефері — Можаровський (Львів). Голи: Лазич, 51— Шиндер, 17. На 42-й хвилині Громов («Ворскла») не реалізував пенальті (воротар).
«Говерла» — «Металіст». 2:2. Ужгород. Стадіон «Авангард». 1 100 глядачів. Рефері — Бондар (Київ). Голи: Ягодінскіс, 62, Фещук, 70 — Каядо, 39, Прийомов, 72 (п).
15 березня. «Зоря» — «Чорноморець». 1:0. Запоріжжя. «Славутич-Арена». 700 глядачів. Рефері — Труханов (Харків). Гол: Ліпартія, 77.
«Шахтар» — «Олімпік». 6:0. Львів. «Арена-Львів». 4 400 глядачів. Рефері — Швецов (Одеса). Голи: Срна, 8 (п), Марлос, 38, 39, Гладкий, 43, Тайсон, 57, Тейшейра, 87.
«Дніпро» — «Металург» (Запоріжжя). 1:0. Дніпропетровськ. «Дніпро-Арена». 10 177 глядачів. Рефері — Лисенчук (Київ). Гол: Лучкевич, 75.
«Динамо» — «Іллічівець». 5:0. Київ. Стадіон імені Валерія Лобановського. 7 500 глядачів. Рефері — Головков (Луганська область). Голи: Ярмоленко, 37 (п), 62, Зубков, 53 (автогол), Теодорчик, 79, Антунеш, 83.
Бомбардири: Ярмоленко («Динамо») — 11 м’ячів, Ерік («Волинь») — 10, Калинич («Дніпро») — 9, Гладкий («Шахтар») — 8, Кравець («Динамо») — 8.
«Динамо», «Шахтар» і «Дніпро» синхронно відзначилися перемогами в цьому турі. Кияни і донеччани виграли переконливо. Хоча варто сказати, що попри великий рахунок, з яким маріупольці поступилися динамівцям, підопічні Миколи Павлова діяли мужньо і задиристо. За що заслуговують на слова похвали. Але гору в підсумку взяв клас.
А от «Дніпро» мав певні клопоти із запоріжцями. І забив лише один гол. Отакі справи в лідерів, котрі, либонь, у доброму гуморі йдуть на тритижневу перерву, викликану єврокубками і матчами національних збірних.
Однак не лише клопотами еліти живе наш футбол. Завжди безкомпромісно відзначаються поєдинки між «Карпатами» і «Волинню». Сьогодні у складі лучан більше досвідчених виконавців, що великою мірою вплинуло на результат матчу у Львові. Отже, перемога «Волині» в гостях не була випадковою жодним чином.
Як відомо, нині не найкращі часи переживають «Металіст», котрий ще недавно претендував на найвищі місця, і «Говерла». Але матч між ними пройшов в гострій боротьбі. Підсумок — бойова результативна нічия.
За подібним сценарієм відбувався і поєдинок донецького «Металурга» з «Ворсклою». Обидві команди продемонстрували досить привабливий футбол. Гостре протистояння спостерігалося й у зустрічі луганчан з одеситами. Мінімальна перемога «Зорі» дозволила їй закріпитися на високому четвертому місці, котре дає право на участь у турнірі Ліги Європи.