Футбол. Ліга Європи. 1/8 фіналу. Матчі у відповідь. 19 березня.
«Аякс» (Нідерланди, Амстердам) — «Дніпро» (Україна, Дніпропетровськ). 2:1. Голи: Базур, 60, Коноплянка, 97, ван дер Гоорн, 117. Перший матч — 0:1.
«Аякс»: Сіллессен, ван Рейн, Велтман, Віргевер, Бойлесен (ван дер Гоорн, 100), Базур, Клаассен, Сінкгравен (Сереро, 87), Ель Газі, Мілік, Кішна (Сігторссон, 79). Тренер — Франк де Бур.
«Дніпро»: Бойко, Матос, Дуглас, Чеберячко, Ежідіо, Лучкевич (Бруну Гама, 90+1), Канкава, Федорчук, Коноплянка (Селезньов, 108), Безус (Шахов, 86), Калинич. Тренер — Мирон Маркевич.
Рефері — Алексей Кульбаков (Білорусь).
Амстердам. Стадіон «Амстердам Арена». 53 000 глядачів. 6 градусів.
Як відомо, наставник «Дніпра» Мирон Маркевич захворів і мусів залишитися в Україні. Отож найефективнішими ліками наставника почастували його підопічні, які за підсумком двох поєдинків із знаменитим «Аяксом» здобули право грати у чвертьфіналі турніру.
Матч в Амстердамі був для нашої команди неабияким випробуванням. Але вона вийшла з честю зі складної ситуації. В овертаймі Коноплянка забив гол, котрий і вирішив долю протистояння.