Днями перший заступник голови Київської ОДА Лев Парцхаладзе разом з керівниками району провели прийом громадян — жителів Василькова та Васильківщини. Прийшли громадяни, голови сільських рад, очільники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств та активісти. Ось далеко не повний перелік проблем, які просили розв’язати: виділення коштів на лікування онкохворого чоловіка, робота відділення гемодіалізу Васильківської ЦРЛ, ремонт доріг, затвердження генпланів окремих сіл, налагодження транспортного сполучення, оренда водних об’єктів, отримання державних актів на землю тощо.
Вислухавши всіх, Л. Парцхаладзе запевнив, що зробить усе можливе, щоб допомогти жителям Васильківщини. Питання, які не вдалося вирішити на місці, взято на контроль та скеровано до відповідних служб.
Київська область
188
188
![У Василькові — прийом громадян](http://www.golos.com.ua/img/default_golos.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59