Футбол. Чемпіонат країни. Прем’єр-ліга. 19-й тур.
10 квітня. «Говерла» — «Іллічівець». 2:1. Ужгород. Стадіон «Авангард». 1 500 глядачів. Рефері — Дердо (Іллічівськ). Голи: Гришин, 34, Фещук, 36 — Чурко, 90+4 (п).
«Металург» Зп — «Волинь». 1:1. Запоріжжя. «Славутич-Арена». 2 350 глядачів. Рефері — Грисьо (Львів). Голи: Платон, 84 — Ерік, 40 (п).
11 квітня. «Металург» Д — «Олімпік». 4:2. Київ. «Оболонь-Арена». 1 000 глядачів. Рефері — Іванов (Донецька область). Голи: Мораєс, 55 (п), 63, Чечер, 59, Макрідіс, 90 — Дорошенко, 31, Іса, 90+3.
«Шахтар» — «Чорноморець». 5:0. Львів. «Арена-Львів». 2 471 глядач. Рефері — Бондар (Київ). Голи: Коста, 61, Адріано, 71, 80, Степаненко, 76, Тайсон, 90+4. Вилучено Олійника («Чорноморець», 30, порушення з нанесенням травми супернику).
«Дніпро» — «Металіст». 0:0. Дніпропетровськ. «Дніпро-Арена».  13 650 глядачів. Рефері — Можаровський (Львів).
12 квітня. «Динамо» — Зоря». 2:2. Київ. Стадіон імені Валерія Лобановського. 7 200 глядачів. Рефері — Козик (Мукачеве). Голи: Кравець, 4, Рибалка, 35 — Пилявський, 9 (п), Любенович, 68.
13 квітня. «Карпати» — «Ворскла». 0:0. Львів. Стадіон «Україна». 3 300 глядачів. Рефері — Головков (Луганська область).
У цьому турі два очки «загубив» лідер. Узагалі, матч «Динамо» і «Зорі» обіцяв цікаву боротьбу, адже зустрічалися перша і четверта команди турніру. А ще заінтригував наставник луганчан Юрій Вернидуб, котрий після нещодавнього кубкового поєдинка цих колективів пообіцяв зовсім іншу гру в неділю.
І слова дотримав. Хоча господарі дуже швидко відкрили рахунок, але гості з відповіддю не забарилися. Щоправда, киянам під кінець тайму вдалося вийти вперед після блискуче виконаного Рибалкою штрафного.
Однак розвинути успіх підопічним Сергія Реброва після перерви аж ніяк не вдавалося. Гості надійно оборонялися. Постійно їх виручав воротар — хорват Сантіні. А з виходом на поле Малиновського та Любеновича «Зоря» впевненіше почала почуватися в центрі поля. Зрештою, Любенович зрівняв рахунок, замкнувши простріл Каменюки.
Ребров миттєво кинув у бій Мбокані, котрий замінив Кравця. Але склалося враження, що «Динамо» навіть трохи розгубилося, не створивши протягом п’яти хвилин жодної небезпеки в атаці.
Отже, кияни не змогли скористатися своїми сильними сторонами, а їхні лідери провели далеко не найкращий матч. Тепер перевага «Динамо» над «Шахтарем» скоротилася до п’яти очок...