Важка атлетика. Тбілісі (Грузія). Чемпіонат Європи. Українка Юлія Паратова (вагова категорія 53 кг) посіла перше місце, набравши суму 200 кг. Її відзначено ще двома малими золотими нагородами. Вона показала 90 кг у ривку та 110 кг у поштовху.
Ліма (Перу). У Чемпіонаті світу серед кадетів українець Ігор Обухов у ваговій категорії до 85 кг виборов «золото» з результатом 316 кг. 16-річний спортсмен із Донецької області також здобув малу срібну медаль у ривку (133 кг ) і мале «золото» у поштовху (183 кг).
Бокс. «Українські отамани» здолали команду «Алжирські пустельні яструби» у Києві — 5:0. Вагова категорія 52 кг. Азат Усеналієв — Абдельгаким Ельбарка. (50:44, 50:45, 50:45). 60 кг. Віктор Славинський — Реда Бенбазіз. (48:47, 48:47, 48:47). 69 кг. Олег Зубенко — Зоір Кідачі (49:46, 48:47, 48:47). 81 кг. Олександр Хижняк — Набіл Кассель (20:18, 20:18, 20:18). +91 кг. Ігор Шевадзуцький — Гамза Бегуірні (TKO R4).
Синхронне плавання. Ріо-де-Жанейро (Бразилія). В акватик-центрі Marіa Lenk, який влітку 2016 року прийме Олімпійські змагання, відбувся тестовий турнір Brazіl Synchro Оpen. Українці здобули 8 медалей.
Дівчата виграли командні виступи: у перший день довільну комбінацію, у другий — технічну програму. Окрім того, Ганна Волошина була першою у технічній програмі соло і другою у довільній. У дуеті Волошина разом із Лолітою Ананасовою були другими у технічній програмі, поступившись іспанкам, але перемогли у довільній.
Єдиний представник чоловічого синхронного плавання Антон Тимофєєв у дуетах спочатку з Олександрою Сабадою, а потім з Катериною Резник виграв пробні змагання у міксті.