Баскетбол. Баскетболістки київського «Динамо-НПУ» вибороли титул чемпіонок України, перемігши в двох матчах фінальної серії плей-оф одеську команду «Інтерхім-СДЮСШОР» — 64:58 (12:15, 33:20, 9:9, 10:14) і 81:61 (22:11, 21:21, 18:16, 20:13). Готував чемпіонок тренер Володимир Рижов-молодший.

***

Чемпіонат країни. Суперліга. Плей-оф. 1/2 фіналу. Перші матчі. 14 квітня. «Хімік» (Южне) — «Київ». 96:62 (25:10, 24:17, 31:11, 16:24). «Будівельник» (Київ) — «Дніпро» (Дніпропетровськ). 85:83 ОТ (24:18, 19:24, 19:8, 14:26, 9:7).
Дзюдо. Тепліце (Чехія). Збірна України серед кадетів виборола три нагороди на етапі Кубку Європи (U-18). Переможцями змагань стали кияни Кирило Самотуг (55 кг) та Дар’я Білодід (44 кг), бронзова медаль в активі ще одного столичного дзюдоїста Олександра Черкая (73 кг).
У неофіційному медальному заліку українська збірна посіла четверте загальнокомандне місце, пропустивши вперед представників Німеччини, Нідерландів та Італії.
Бокс. Стали відомі склади команд на матчеву зустріч тринадцятого туру п’ятого сезону WSB між «Українськими отаманами» та «Командою Росії», котра відбудеться завтра в київському Палаці спорту.
Вагова категорія до 49 кг. Гасанбой Дусматов — Белік Галанов. До 56 кг. Микола Буценко — Володимир Нікітін. До 64 кг. Денис Берінчик — Григорій Лізуненко. До 75 кг. Гуршид Норматов — Петро Хамуков. До 91 кг. Денис Пояцика — Сергій Калчугін.
Хокей. Національна збірна України, котра готується до чемпіонату світу, підсилилася оборонцем казахського клубу «Бейбарис» Миколою Ладигіним. Він уже прибув до табору української команди, котра тренується в броварському «Терміналі». Клуб Ладигіна завершив виступи у плей-оф чемпіонату Казахстану.
Футбол. Першість країни. Перша ліга. 21-й тур. «Гірник» (Кривий Ріг) — «Суми». 0:2. «Гірник-Спорт» (Комсомольськ) — «Тернопіль». 4:0. «Миколаїв» — «Геліос» (Харків). 1:2. «Сталь» (Алчевськ) — «Десна». -:+. «Полтава» — «Сталь» (Дніпродзержинськ). 3:2. «Зірка» (Кіровоград) — «Буковина» (Чернівці). 4:1. «Динамо-2» (Київ) — «Нафтовик» (Охтирка). 2:0. «Нива» (Вінниця) — «Олександрія». 0:1.
«Олександрія» — 49 очок, «Сталь» Д — 45, «Гірник-Спорт» — 39, «Тернопіль» — 36, «Десна» — 34, «Динамо-2» — 31, «Полтава» — 30, «Зірка» — 29, «Нафтовик», «Суми» — по 28, «Геліос» — 26, «Гірник» — 24, «Нива» — 21, «Миколаїв» — 19, «Сталь» А — 15, «Буковина» — 10.