Володимир Бондаренко, депутат Київради: «Плата за житлово-комунальні послуги зросла неймовірно і, на мій погляд, безпідставно. Я нині займаюся питанням балансів — скільки газу надійшло в область чи місто? А скільки його розписано за платіжками, скільки люди за нього заплатили? Так ось: кияни спожили газу в рази більше, ніж його... отримано! Пояснення просте: приписки. Вони можливі через відсутність газових лічильників. Тому монополіст не бажає їх установлювати. «Від стелі» розписують кількість енергоносія на одного споживача — дев’ять, чи шість, чи п’ять куб. м.
Тим часом монополісти отримують мільярдні прибутки. Адже, наприклад, «Київгазом» і «Київенерго» і досі володіють ті самі, що й раніше, приватні особи. Їхня мета — не просто дати енергоносії споживачам, а не зменшити власні прибутки. Гонитва за ними інколи набирає таких обертів, що громадяни неспроможні платити за ці послуги».
Економіка
357
357
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України вдячна Нідерландам за вагому військову та гуманітарну підтримку України 67
-
2Комітет з питань економічного розвитку відстежує використання на практиці інструментів підтримки індустріальних парків 64
-
3Сьогодні відзначають Міжнародний день людського братерства 63
-
4Експортні досягнення України та прогноз правил гри на ринку ЄС 60
-
5Освітній семінар на Роменщині 59