Володимир Бондаренко, депутат Київради: «Плата за житлово-комунальні послуги зросла неймовірно і, на мій погляд, безпідставно. Я нині займаюся питанням балансів — скільки газу надійшло в область чи місто? А скільки його розписано за платіжками, скільки люди за нього заплатили? Так ось: кияни спожили газу в рази більше, ніж його... отримано! Пояснення просте: приписки. Вони можливі через відсутність газових лічильників. Тому монополіст не бажає їх установлювати. «Від стелі» розписують кількість енергоносія на одного споживача — дев’ять, чи шість, чи п’ять куб. м.
Тим часом монополісти отримують мільярдні прибутки. Адже, наприклад, «Київгазом» і «Київенерго» і досі володіють ті самі, що й раніше, приватні особи. Їхня мета — не просто дати енергоносії споживачам, а не зменшити власні прибутки. Гонитва за ними інколи набирає таких обертів, що громадяни неспроможні платити за ці послуги».
Економіка
356
356
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Прийняли закон щодо пенсійного забезпечення окремих осіб із числа учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України 75
-
2«Недоспівана пісня»: на честь Василя Сліпака у Львівському історичному музеї відкрили виставковий проєкт 70
-
3Міжнародний день солідарності людей 69
-
4Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо актуалізації та удосконалення деяких положень 66
-
5Запоріжжя: моя школа – моя фортеця 62