Футбол. Чемпіонат країни. Прем’єр-ліга. 20-й тур.
18 квітня. «Металіст» — «Карпати». 0:0. Харків. ОСК «Металіст». 6 285 глядачів. Рефері — Скрипак (Київська область).
«Іллічівець» — «Металург» (Донецьк). 1:1. Дніпропетровськ. Стадіон «Метеор». 107 глядачів. Рефері — Мосейчук (Чернівці). Голи: Чечер, 64 (у власні ворота) — Чечер, 40.
«Зоря» — «Шахтар». 1:4. Запоріжжя. «Славутич-Арена». 2 500 глядачів. Рефері — Вакс (Хмельницький). Голи: Любенович, 2 (п) — Кривцов, 45+1, Тейшейра, 68, 87, Адріано, 71 (п).
19 квітня. «Олімпік» — «Дніпро». 0:5. Київ. НТК імені Віктора Баннікова.   1 000 глядачів. Рефері — Труханов (Харків). Голи: Близниченко, 15, Селезньов, 26 (п), 45, Коноплянка, 68, Калинич, 77.
«Чорноморець» — «Говерла». 1:1. Київ. Стадіон імені Валерія Лобановського. 300 глядачів. Рефері — Кутаков (Київська область). Голи: Діденко, 61 (п) — Хльобас, 70. Вилучено Васіна («Чорноморець», 84, два попередження).
«Ворскла» — «Металург» (Запоріжжя). 5:0. Полтава. Стадіон імені Олексія Бутовського. 1 000 глядачів. Рефері — Романов (Дніпропетровськ). Голи: Ковпак, 23, 68, Турсунов, 31, Шиндер, 70, Громов, 82.
«Волинь» — «Динамо». 1:3. Луцьк. Стадіон «Авангард». 8 700 глядачів. Рефері — Швецов (Одеса). Голи: Ерік, 6 (п) — Кравець, 65, 70, Буяльський, 73.
Бомбардири: Ерік («Волинь») — 12 м’ячів, Тейшейра («Шахтар»), Кравець («Динамо»), Ярмоленко («Динамо») — по 11.
Цього разу в центрі уваги опинилися деякі арбітри. Скажімо, у Харкові на 4 хвилині львів’яни організували швидку контратаку і воротар господарів Погорілий змушений був піти на фол останньої надії. Він збив Шведа, завадивши тому вийти на ворота. Але Скрипак показав воротареві лише жовту картку.
Ще оригінальніше діяв у Луцьку рефері Швецов, коли воротар «Волині» Шуст (50 хвилина), мов косою, зрізав Ярмоленка. Одесит показав жовту картку... киянину. Ну нехай пенальті не було, але симуляції й поготів. І тепер Андрій пропускає матч із «Шахтарем».
Можливо, цей епізод не на жарт розізлив киян. Після невдалої гри у першому таймі вони прокинулися після перерви, проявили характер і показали футбол, гідний лідера. А гол Буяльського, забитий у падінні ударом через себе з льоту, може претендувати на найкрасивіший у чемпіонаті.

***

Перша ліга. 22-й тур. «Тернопіль» — «Зірка». 1:4. «Геліос» — «Сталь» А. +:-. «Сталь» Д — «Гірник-Спорт». 0:0. «Десна» — «Полтава». 1:1. «Нафтовик» — «Гірник». 1:1. «Олександрія» — «Миколаїв». 4:0. «Суми» — «Нива». 1:0. «Буковина — «Динамо-2». 1:1.
«Олександрія» — 52 очки, «Сталь» Д — 46, «Гірник-Спорт» — 40, «Тернопіль» — 36, «Десна» — 35, «Зірка», «Динамо-2» — по 32, «Полтава», «Суми» — по 31, «Геліос», «Нафтовик» — по 29, «Гірник» — 25, «Нива» — 21, «Миколаїв» — 19, «Сталь» А — 15, «Буковина» — 11.

***

Друга ліга. «Черкаський Дніпро» — «Макіїввугілля». 4:0. «Оболонь-Бровар» — «Енергія». 3:0. «Кремінь» — «Арсенал-Київщина». 2:0. «Реал Фарма» — «Шахтар-3». 3:3. «Кристал» — «Скала». 1:2.
«Черкаський Дніпро», «Оболонь-Бровар» — по 43 очки, «Кремінь» — 37, «Реал Фарма» — 31, «Скала» — 25, «Кристал» — 24, «Шахтар-3» — 20, «Арсенал-Київщина» — 16, «Енергія» — 15, «Макіїввугілля» — 10.