Футбол. Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу. Матчі у відповідь. 21 квітня.
«Барселона» (Іспанія) — ПСЖ (Франція, Париж). 2:0. Голи: Неймар, 14, 34. Перший матч — 3:1.
«Барселона»: тер Штеген, Піке, Маскерано, Альба, Дані Алвес, Бускетс (Сергі Роберто, 55), Ракітич, Іньєста (Гаві, 46), Суарес (Педро, 75), Мессі, Неймар. Тренер — Луїс Енріке.
ПСЖ: Сірігу, Маркіньос, Максвелл, ван дер Віль, Давід Луїс, Кабайє (Лукас Моура, 66), Матуїді (Рабьо, 80), Верратті, Пасторе, Кавані (Лавессі, 80), Ібрагімович. Тренер — Лоран Блан.
Рефері — Свейн Моєн (Норвегія).
Барселона. «Камп Ноу».    84 477 глядачів. 17 градусів.
Погодьтеся, що їхати до Барселони після домашньої поразки 1:3 — справа майже безнадійна. Виникло враження, що парижани взагалі прибули на «Камп Ноу» без жодного плану на порятунок.
Натомість каталонці відразу захопили ініціативу й діяли дуже розслаблено та спокійно. Немов то був не матч плей-оф Ліги чемпіонів. А гості своєю боязкістю й пасивністю, як кажуть, «підспівували» господарям. Та, щоб раптом чогось не сталося, «Барселона» про всяк випадок двічі зусиллями Неймара забила в першому таймі. Отож після перерви Луїс Енріке з легкою душею надав відпочинок Іньєсті, Бускетсу, Суаресу, а його команда довела справу до логічного завершення.

***

«Баварія» (Німеччина, Мюнхен) — «Порту» (Португалія). 6:1. Голи: Алькантара, 14, Боатенг, 22, Левандовський, 27, 40, Мюллер, 36, Джексон Мартінес, 74, Алонсо, 88. Перший матч — 1:3.
«Баварія»: Нойєр, Рафінья (Роде, 83), Боатенг, Бадштубер, Бернат, Лам, Алонсо, Алькантара (Данте, 89), Мюллер, Левандовський, Гьотце (Вайзер, 87). Тренер — Госеп Гвардіола.
«Порту»: Фабіано, Дієго Рейес (Рікарду, 33), Майкон, Маркано, Мартінс Інді, Еррера, Каземіро, Олівер Торрес, Куарежма (Невеш, 46), Джексон Мартінес, Браїмі (Евандро, 68). Тренер — Гулен Лопетегі.
Вилучено Маркано, 87 (два попередження).
Рефері — Мартін Аткінсон (Англія).
Мюнхен. «Альянц Арена».   70 000 глядачів. 15 градусів.
Можливо, хтось наївний і сподівався на сенсацію — виліт «Баварії» з турніру. Мюнхенці перевтілилися, мов Попелюшка, а «Порту», як отой жених-невдаха, отримав гарбуза. Гості були самі на себе не схожі. А баварці, не зволікаючи, заходилися «молотити» голи. Ще до перерви вони декласували суперника, забивши п’ять(!) м’ячів. На цьому можна було б ставити крапку. Але поєдинок складається з двох таймів.
Протягом усього другого португальці запекло намагалися зберегти репутацію. І один гол їм таки вдалося сквитати. Але це вже не мало жодного впливу. Понад те, у кінцівці зустрічі Алонсо зі штрафного забив ушосте, а «дракони» догравали матч вдесятьох і без тренера, котрого за неадекватну поведінку вилучили з лави запасних.
Отак сумно завершився похід «Порту» за призом. А «Баварія» залишається, мабуть, головним претендентом на перемогу в турнірі.