На Рівненщині створили робочу групу з підготовки Перспективного плану формування територій громад області, до складу якої ввійшли місцеві юристи, науковці, правоохоронці, землевпорядники, фінансисти, представники громадськості, а також народний депутат України. Співголовами є керівники облдержадміністрації та облради. Відповідні групи діють у кожному районі області. Перспективний план має бути сформовано до 1 червня, повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
«Уряд прийняв методику складання планів. Відповідно до неї райони готують свої пропозиції щодо об’єднання. Обов’язково має бути врахована думка громадськості. Об’єднання громад здійснюватиметься виключно на принципах добровільності, ефективності та спроможності», — сказав голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков.
Самоврядування
170
170
![Готуються до об’єднання громад](http://www.golos.com.ua/img/default_golos.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59