Веслування на байдарках і каное. Рачіце (Чехія). Чемпіонат Європи. Українські веслувальники вибороли шість нагород. Золоту медаль здобув екіпаж каное-двійки (Дмитро Янчук, Тарас Мінчук) на дистанції 1 000 м.
Срібні відзнаки дісталися команді на байдарці-четвірці (Марія Повх, Анастасія Тодорова, Інна Гріщун, Марія Кічасова) на дистанції 500 м та Дмитрові Янчуку й Тарасові Мінчуку на каное-двійці на дистанції 500 м.
«Бронзу» виборола каное-четвірка (Ельнур Ахадов, Денис Коваленко, Едуард Шеметило, Дмитро Янчук) на дистанції     1 000 м; Павло Алтухов (каное) на двох дистанціях — 500 і 1 000 м.
Художня гімнастика. Мінськ (Білорусь). Чемпіонат Європи. Збірна України (Ганна Різатдінова, Елеонора Романова, Вікторія Мазур) стала бронзовим призером у командному багатоборстві. А потім Різатдінова виборола ще й срібну медаль у вправах із булавами.
Фехтування. Пекін (Китай). Етап Кубка світу. Шабля жіноча (командні). 1. Франція. 2. Україна (Ольга Харлан, Ольга Жовнір, Аліна Комащук, Олена Кравацька). 3. США.
Дзюдо. Загреб (Хорватія). Турнір Гран-прі. Українець Яків Хаммо здобув золоту медаль у ваговій категорії понад 100 кг. Він по черзі здолав представників Монголії та Німеччини, словенця Матяжа Церая. А в фіналі Яків переміг румуна Владута Сіміонеску. Нагадаємо, що «золото» в цьому турнірі здобув також українець Георгій Зантарая (66 кг). У жінок у категорії до 78 кг наша Вікторія Туркс стала срібним призером.
Теніс. Марракеш (Марокко). WTA Іnternatіonal. Жіночий турнір. Призовий фонд — 250 000 доларів. Фінал. Еліна Світоліна (Україна) — Тімеа Бабош (Угорщина). 7:5, 7:6 (3).