Футбол. Ліга чемпіонів. 1/2 фіналу. Перший матч. 6 травня.
«Барселона» (Іспанія) — «Баварія» (Німеччина, Мюнхен). 3:0. Голи: Мессі, 77, 80, Неймар, 90+5.
«Барселона»: тер Штеген, Алвес, Піке, Маскерано (Бартра, 89), Альба, Ракитич (Гаві, 82), Бускетс, Іньєста (Рафінья-молодший, 87), Мессі, Суарес, Неймар. Тренер — Луїс Енріке.
«Баварія»: Нойєр, Рафінья-страший, Боатенг, Бенатья, Бернат, Лам, Алонсо, Швайнштайгер, Алькантара, Мюллер (Гьотце, 78), Левандовський. Тренер — Госеп Гвардіола.
Рефері — Нікола Ріццолі (Італія).
Барселона. Стадіон «Камп Ноу». 95 639 глядачів. 19 градусів.
Уболівальники неабияк чекали протистояння «Барселони» і «Баварії». Госеп Гвардіола вперше приїхав на «Камп Ноу» як наставник іншої команди і був добряче битим.
«Баварія» обрала надто обережну тактику, намагаючись утримати гостьову нічию. До 77-ї хвилини ця схема працювала. Однак потім за 17 хвилин каталонці вліпили три м’ячі у ворота суперника. Це був справжній бенефіс Мессі, котрий стає кращим бомбардиром Ліги чемпіонів за всю історію, випереджаючи тепер на один м’яч Роналду.
Попереду матч у Мюнхені (12 травня). Але важко уявити, як «Барса» в нинішніх кондиціях здатна розгубити настільки вагому перевагу в рахунку.

***

Першість України. Перша ліга. 25-й тур. «Гірник-Спорт» — «Олександрія». 0:0. «Динамо-2» — «Десна». 1:1. «Миколаїв» — «Нива». 0:2. «Суми» — «Полтава». 1:0. «Буковина» — «Сталь» Д. 0:1. «Тернопіль — «Нафтовик». 1:0. «Сталь» А — «Гірник». -:+.
«Олександрія» — 59 очок, «Сталь» Д — 53, «Гірник-Спорт» — 45, «Тернопіль» — 40, «Суми» — 38, «Зірка» — 37, «Десна», «Динамо-2» — по 36, «Нафтовик» — 35, «Геліос» — 34, «Гірник», «Полтава» — по 31, «Нива» — 24, «Миколаїв» — 20, «Сталь» А — 15, «Буковина» — 12.

***

Друга ліга. 22-й тур. «Енергія» — «Кристал». 1:4. «Макіїввугілля» — «Шахтар-3». 1:1. «Арсенал-Київщина» — «Скала». 0:0. «Черкаський Дніпро» — «Реал Фарма». 1:0. «Оболонь-Бровар» — «Кремінь». 3:1.
«Черкаський Дніпро» — 50, «Оболонь-Бровар» — 49, «Кремінь» — 41, «Реал Фарма» — 37, «Кристал» — 33, «Скала» — 29, «Шахтар-3» — 21, «Арсенал-Київщина» — 17, «Енергія» — 15, «Макіїввугілля» — 14.