Синхронне плавання. Хуфддорп (Нідерланди). Кубок Європи. Збірна України перемогла в комбінаційній програмі. За нашу команду виступали Ганна Волошина, Лоліта Ананасова, Анастасія Савчук, Олена Гречихіна, Анастасія Савчук, Катерина Садурська, Дарина Юшко, Олександра Саба, Катерина Резник, Ольга Золотарьова. Друге місце здобули італійки, команда Греції — третя.
Потішили наші дівчата (Волошина й Ананасова) і в змаганнях дуетів, здобувши срібні медалі.
Бадмінтон. Медводе (Словенія). Етап Кубка Європи рівня Іnternatіonal Serіes. Чемпіони України Дмитро Завадський і Марія Улітіна вибороли золоті медалі в одиночних категоріях. Марія у фіналі перемогла Мію Бліхвельд (Данія) — 17:21, 21:17, 21:12. Завадський у вирішальному матчі здолав фінського спортсмена Калле Колйонена — 12:21, 21:19, 22:20.
Бронзову нагороду виграв наш Артем Почтарьов. Окрім медалей, українці отримали перші очки, котрі йдуть до заліку для отримання олімпійських ліцензій.
Легка атлетика. Токіо (Японія). Турнір серії ІAAF World Challenge, Seіko Golden Grand Prіx. Двоє українських спортовців виграли ці змагання з найкращими результатами сезону в світі. Анна Міщенко найшвидше подолала дистанцію 1500 метрів (4.02,47), а Богдан Бондаренко переміг у секторі для стрибків у висоту (2,37).
Дзюдо. Баку (Азербайджан). Міжнародний турнір серії Grand Slam. Золоту медаль у ваговій категорії понад 78 кг виборола Світлана Ярьомка з Київщини. У фіналі українка достроково (за 3 хвилини 15 секунд) перемогла Санту Пакеніте з Литви.