Футбол. У Новій Зеландії триває чемпіонат світу серед юніорів (U-20). Його відкрив поєдинок, в якому грала українська команда.

Україна — Нова Зеландія. 0:0.

Україна: Сарнавський, Полегенько, Качараба, Бурда, Соболь, Харатін (Танковський, 80), Чумак, Коваленко, Татарков (Немтінов, 87), Кабаєв, Бєсєдін (Яремчук, 90+1). Тренер — Олександр Петраков.
Окленд. «Норд Гарбор Стедіум». 25 000 глядачів. 9 градусів.

***

США — М’янма. 2:1

***

У другому турі наші, як кажуть, розігралися і показали високу результативність. Хоча всі м’ячі забивали лише в другому таймі

М’янма — Україна. 0:6. Голи: Яремчук, 51, Лучкевич, 54, Коваленко, 57, 77, Соболь, 68, Бєсєдін, 71. На 75-й хвилині Полегенько не забив пенальті.

Україна: Сарнавський, Полегенько, Качараба, Бурда, Соболь, Чумак (Ткачук, 74), Коваленко, Татарков (Лучкевич, 46), Кабаєв, Бєсєдін, Яремчук (Габелок, 62).

Вилучено Т.Х. Онга (М’янма, 74). Фангареї.

Стадіон «Нозерленд Івентс Сентер».

Завершальний матч у групі А команда України проведе 5 червня в Окленді. Її суперник — збірна США.