Баку (Азербайджан). І Європейські ігри. Чемпіони і результати українських спортсменів.

15 червня.

Боротьба. Українка Аліна Стадник-Махиня (на знімку праворуч) зробила нам дорогоцінний подарунок — виборола золоту медаль. У фіналі вагової категорії до 69 кг вона впевнено перемогла суперницю з Ізраїлю Ілану Кратиш.

«Щаслива, що зробила почин золотим медалям для нашої команди. Крім того, дуже приємно усвідомлювати, що стала першою українською чемпіонкою на перших Європейських іграх», — сказала Аліна.

***

Спортивна гімнастика. Командні змагання. 1. Росія — 178,963. 2. Україна (Олег Верняєв, Ігор Радівілов, Микита Єрмак) — 177,429.

***
Синхронне плавання. Командні змагання. 1. Росія — 169.0992... 3. Україна (Валерія Апрєлєва, Валерія Бережка, Вероніка Гришко, Яна Нарєжна, Аліна Шинкаренко, Катерина Ткачова, Єлизавета Яхно, Анна Єсіпова) — 159.0860.