Баку (Азербайджан). І Європейські ігри.

17 червня.

Вільна боротьба. Срібний призер Олімпіади-2012 у Лондоні українець Валерій Андрійцев (до 97 кг) і в Баку на Європейських іграх не залишився без медалі. Він приніс Україні бронзову нагороду. В сутичці за неї українець переміг словака Йозефа Яловіара.

Стрільба з лука. Український змішаний дует Георгій Іваницький і Лідія Січенікова — бронзові призери. 1/8 фіналу. Фінляндія — Україна. 0:6. 1/4 фіналу. Україна — Росія. 6:0. 1/2 фіналу. Італія — Україна. 5:1. Матч за третє місце. Україна — Словенія. 5:1.

18 червня.

Стрільба з лука. Жіноча команда України (Вероніка Марченко, Анастасія Павлова і Лідія Січенікова) виборола «бронзу», перемігши в поєдинку за третє місце збірну Росії — 5:4.

Велоспорт. Індивідуальні перегони з роздільним стартом. Ганна Соловей (Україна) стала срібною призеркою.