Баку (Азербайджан). І Європейські ігри.

18 червня.

Спортивна гімнастика. Зірка світової гімнастики, наш Олег Верняєв (на знімку в центрі), став чемпіоном в індивідуальному багатоборстві — 90,332 бала.

«Срібло» здобув вихованець української гімнастичної школи Олег Степко, який нині представляє Азербайджан (89,065). Третім став росіянин Нікіта Ігнатьєв (87,365).

Як ми вже повідомляли, «золото» цього дня вибороли також українські лучники, котрі виграли командні змагання.

Велоспорт. Індивідуальні перегони із роздільним стартом. Українка Ганна Соловей стала срібною призеркою змагань. Наша спортовка показала час 33.03,37. «Золото» здобула представниця Нідерландів Еллен ван Дейк (32.26,87), «бронза» — в її партнерки по команді Аннемік ван Флейтен (33.33,56).

Вільна боротьба. Українець Василь Шуптар у «бронзовому» фіналі у ваговій категорії до 61 кг переміг болгарина Радослава Вєлікова.

Це був врожайний день для українських атлетів. Після нього в їхньому активі стало 18 медалей: 3 золоті, 6 срібних і 9 бронзових.