На позачерговій сесії обласної ради ухвалено перспективний план формування громад Запорізької області.
Місяць його ухвалити не вдавалося, а цього разу «за» таки проголосували 51 депутат (усього в облраді 100 місць). Щоправда, за місяць після попереднього провального голосування з картою формування нових громад відбулися істотні зміни: раніше передбачалося 48 територіальних одиниць, а нині йдеться про 69.
Попередня редакція плану, казали місцеві спостерігачі, «малювалася, як художнику було зручно». Утім, чи кращий нинішній документ? Приміром, Приморський район, де передбачалося дві громади, тепер планує стати однією — з центром у Приморську. У сусідньому Бердянському районі число територій зросло із трьох до п’яти, а в Кам’янсько-Дніпровському (Енергодар) — із двох до п’яти! Ще разючіші зміни сталися в Мелітопольському районі: тут три пропоновані раніше територіальні одиниці перетворилися разом із Мелітополем на вісім.
Тому, схоже, згаданий план — це лише початок обговорення, особливо з урахуванням майбутніх місцевих виборів.
Запоріжжя.
Самоврядування
134
134
![Область поділили на 69 територіальних одиниць](http://www.golos.com.ua/images_article/200x200/2015/07/090715/gerb_zapor.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 103
-
2Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 84
-
3Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 82
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 67
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 59