Сорок вісім творів сакрального мистецтва ХVІІІ—ХХ століть представлено на виставці «Народна ікона Поділля», яку урочисто відкрито у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї.
За словами директора установи Катерини Висоцької, презентацію рідкісних ікон приурочили до 1000-ліття успіння Святого рівноапостольного князя Володимира Великого. Виставка є одним із низки заходів, що тривають нині у музеях і бібліотеках краю. Вони спрямовані на виховання патріотичних почуттів українців і гордості за рідну землю, її багате історичне минуле.
На прохання установи ікони для виставки надав відомий колекціонер Олександр Чернов. Участь у її відкритті взяли представники духовенства різних релігійних конфесій, молодь, народні майстри, художники краю. Допомогу в організації патріотичного заходу землякам надав народний депутат України Сергій Кудлаєнко.
Вінницька область.
176

Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1На Чернігівщині понад 27 тисяч домогосподарств отримали допомогу на придбання твердого палива 663
-
2Щодо посилення відповідальності за протиправний вплив на результати спортивних змагань 85
-
3Щодо спорту ветеранів війни 74
-
4Громадянське суспільство є і буде активним учасником у процесі підготовки до повоєнних виборів, – Олександр Корнієнко 61
-
5Відбулися слухання про виконання Плану України для Ukraine Facility 60