Теніс. Корсика (Франція). Літній чемпіонат Європи (U-12). Команда України у складі Даші Лопатецької, Люби Костенко, Катерини Рублевської зі своїм капітаном Сергієм Сітковським стала переможницею турніру.

Цей титул став другим для України у нинішньому сезоні (спочатку була перемога зимового чемпіонату). Отже, українки — абсолютно найкращі в Європі серед одноліток до 12 років!

На груповому етапі корсиканських змагань українські тенісистки поступилися представницям Англії (1:2), але перемоги над Туреччиною (2:1) та Італією (2:1) вивели їх на перше місце.

У фіналі наші дівчатка зустрілися з росіянками і здолали їх. Люба Костенко — Ксенія Альошина. 7:6 (5), 4:6, 6:0; Даша Лопатецька — Марія Бондаренко. 6:2, 6:0. І Україна — чемпіон Європи!