Біатлон (літній). Чейле-Градістей (Румунія). Чемпіонат світу. Збірна України посіла перше місце в медальному заліку. На її рахунку — 11 медалей (шість золотих, три срібні, дві бронзові).

Чемпіонами стали: серед дорослих — Ольга Абрамова в спринті і перегонах переслідування; серед юніорів — Анастасія Меркушина (спринт і перегони переслідування), Антон Мігда (спринт), змішана естафета (Юлія Журавок, Анастасія Меркушина, Олександр Мор’єв, Максим Івко). «Срібло». Дорослі — Артем Прима (спринт, перегони переслідування); юніори — Юлія Журавок (спринт). «Бронза». Дорослі — Юлія Джима (перегони переслідування); юніори — Юлія Журавок (перегони переслідування).

У біатлоністів з Росії, які посіли друге місце, 5 нагород (1-2-2). Господарі першості румуни стали третіми — 3 медалі (1-1-1).

Легка атлетика. Пекін (Китай). Чемпіонат світу. Стрибки у висоту. Богдан Бондаренко (Україна) взяв «срібло» — 2.33.

Дзюдо. Астана (Казахстан). Чемпіонат світу. «Бронзу» в надважкій категорії виборов Яків Хаммо (Україна).

Бокс. Київ. Українець Олександр Усик із Сімферополя захистив титул Інтерконтинентального чемпіона WBO, здобувши свою восьму перемогу нокаутом на професіональному ринзі. У поєдинку з південноафриканцем Джонні Мюллером українцеві для звитяги вистачило трьох раундів.