Тхеквондо. Рамалла (Ізраїль). Відкритий чемпіонат цієї країни. Лідер української збірної 21-річна Ірина Ромолданова у вазі 46 кг виборола «золото». У фіналі українка перемогла спортсменку з Іспанії Елайю Торронтегуї. До речі, Ірина другий рік поспіль перемагає на цих престижних змаганнях.

Ромолданова — найтитулованіша борчиня в історії українського тхеквондо. Вона триразова чемпіонка Європи в молодіжних вікових категоріях. А торік стала призеркою дорослої європейської першості. Цього року Ірина стала першим в українській історії призером дорослого чемпіонату світу, виборовши срібну медаль.

На турнірі в Рамаллі ще дві українки здобули нагороди. У вазі 49 кг — Ганна Сорока, котра була першою в Ізраїлі 2013 року, цього разу посіла третє місце. А в категорії 67 кг Тетяна Тетеревятникова виборола «срібло».

На знімку (зліва направо): Тетяна Тетеревятникова, Ірина Ромолданова та Ганна Сорока.

Фото Oleg Nam.

Футбол. «Барселона» отримала нагороду Європейської асоціації клубів (ЕСА) як краща команда за підсумками минулого сезону, в якому каталонці зробили «требл». Вони виграли кубок і чемпіонат Іспанії та Лігу чемпіонів.
Нагороду «Прогрес року» було вручено дніпропетровському «Дніпру», який дійшов до фіналу Ліги Європи. А ще лондонський «Арсенал» було відзначено за кращу програму соціальної відповідальності, повідомляє goal.com.

***

Євро-2016. Відбірний раунд. 7 вересня.

Група D. Ірландія — Грузія. 1:0. Польща — Гібралтар. 8:1. Шотландія — Німеччина. 2:3.
Німеччина — 19 очок, Польща — 17, Ірландія — 15, Шотландія — 11, Грузія — 6, Гібралтар — 0.
Група F. Фінляндія — Фарерські острови. 1:0. Північна Ірландія — Угорщина. 1:1. Румунія — Греція. 0:0.
Північна Ірландія — 17, Румунія — 16, Угорщина — 13, Фінляндія — 10, Фарерські острови — 6, Греція — 3.
Група І. Вірменія — Данія. 0:0. Албанія — Португалія. 0:1.
Португалія — 15, Данія — 12, Албанія — 11, Вірменія — 2, Сербія — 1.

***

Баскетбол. Рига (Латвія). Чемпіонат Європи. Чоловіки. Група D. 7 вересня.
Литва — Бельгія. 74:76 (20:12, 15:23, 19:22, 20:19). Чехія — Латвія. 65:72 (22:17, 11:23, 9:11, 23:21). Україна — Естонія. 71:78 (15:14, 23:14, 6:22, 27:28).
Чехія, Бельгія, Литва, Латвія — по 2 перемоги, Естонія — 1, Україна — 0.