Греко-римська боротьба. Лас-Вегас (США). Чемпіонат світу.

Тріумфатором став чемпіон Європи і бронзовий призер минулорічної світової першості українець Жан Беленюк. У ваговій категорії 85 кг наш спортсмен, як кажуть, зірвав «джек-пот» у вигляді золотої медалі та олімпійської ліцензії.

У фіналі Жан переміг борця з Узбекистану Рустама Ассакалова. Тепер чекатимемо на успішний виступ Беленюка наступного року на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

Футбол. Рейтинг УЄФА національних збірних після чергових матчів відбору до Євро-2016.

1. Німеччина — 41.011;

2. Іспанія — 37.638; 3. Англія — 35.978 4. Португалія — 34.622; 5. Італія — 33.714; 6. Бельгія — 33.712; 7. Франція — 33.599; 8. Нідерланди — 33.494; 9. Україна — 30.866; 10. Австрія — 30.717; 11. Росія — 30.350 ... 19. Словаччина — 27.891...

Легка атлетика. Роверето (Італія). Турнір європейської серії Преміум, на якому виступили відразу декілька українських спортсменів.
Світова зірка, український стрибун у висоту Богдан Бондаренко здобув перемогу у своєму секторі з результатом 2 м 31 см. Третє місце посів наш Дмитро Яковенко, а п’яте — ще один колишній чемпіон світу з України Юрій Кримаренко.

Друга українська перемога на цьому турнірі в провінції Трентіно сталася на дистанції бігу на 100 м з бар’єрами. Ганна Плотіцина, попри сильний зустрічний вітер, пробігла за 13,13 сек.

Художня гімнастика. Штутгарт (Німеччина). Чемпіонат світу. Ганна Різатдінова посіла третє місце у фіналі вправи з обручем. Результат Ані — 9.350 за складність і 9.233 за виконання, що в сумі дало 18.583 бала.

Українці традиційно поставили оцінку нижчу, ніж представницям Росії. Цього разу на подіумі — Маргарита Мамун (18.950) і 17-літня Катерина Солдатова (18.650).

Для української прими це вже дев’ята нагорода чемпіонатів світу й шоста «бронза». У 2013 році саме у вправі з обручем Ганна Різатдінова стала чемпіонкою світу.

Баскетбол. Рига (Латвія). Чемпіонат Європи. Чоловіки. Група D. Лише в четвертому матчі українська команда здобула перемогу. Причому, над господарями і фаворитами.

Латвія — Україна 74:75 (21:14, 18:24, 23:22, 12:15). Бельгія — Чехія. 64:66 (17:21, 11:12, 16:18, 20:15). Естонія — Литва 62:64 (15:20, 16:18, 20:11, 11:15).

Хокей. У національному чемпіонаті України з хокею побільшало на одного учасника. Столичний клуб «Компаньйон» надіслав до ФХУ підписаний зі свого боку договір про участь у чемпіонаті України.

Як відомо, київський клуб, котрий тоді очолював знаний фахівець Олександр Сеуканд, виграв золоті нагороди національного чемпіонату-2013/2014. Однак минулого сезону через фінансові труднощі не вийшов на старт змагання.

Отже, до старту готові сім команд: «Дженералз», «Компаньйон», «Рапід» (усі — Київ), «Донбас» (Донецьк), «Білий Барс» (Біла Церква), «Витязь» (Харків),
ХК «Кременчук».

Учора завершився термін підписання угод про участь у чемпіонаті країни. Нагадаємо, його старт заплановано на 25 вересня.