Футбол. Чемпіонат країни. Прем’єр-ліга. 8-й тур.
19 вересня. «Шахтар» — «Сталь». 2:0. Київ. НТК імені Віктора Баннікова. 1 354 глядачі. Рефері — Труханов (Харків). Голи: Фред, 10, Тейшейра, 45+2.
«Металург» — «Металіст». 0:0. Запоріжжя. «Славутич-Арена».
3 000 глядачів. Рефері — Головков (Сєверодонецьк).
«Ворскла» — «Олімпік». 2:1. Полтава. Стадіон імені Олексія Бутовського. 6 130 глядачів. Рефері — Кутаков (Бровари). Голи: Громов, 47, Турсунов, 59 (п) — Моха, 49.
20 вересня. «Говерла» — «Чорноморець». 1:1. Ужгород. Стадіон «Авангард». 1 515 глядачів. Рефері — Бойко (Київська область). Голи: Кузик, 7 — Старіков, 45+1. Вилучено Кутаса («Говерла», 54, груба гра).
«Олександрія» — «Карпати». 4:1. Олександрія. КСК «Ніка».
3 488 глядачів. Рефері — Романов (Дніпропетровськ). Голи: Пономар, 20, 54, Грицук, 52, Банада, 73 — Страшкевич, 64.
«Волинь» — «Динамо». 0:2. Луцьк. Стадіон «Авангард».
10 280 глядачів. Рефері — Абдула (Харків). Голи: Кравець, 43, Гусєв, 62 (п).
«Дніпро» — «Зоря». 0:3. Дніпропетровськ. «Дніпро-Арена». 12 713 глядачів. Рефері — Вакс (Хмельницький). Голи: Гордієнко, 7, Караваєв, 14, Ліпартія, 65.
Бомбардири: Тейшейра («Шахтар») — 10 м’ячів, Селезньов («Дніпро») — 5, Караваєв («Зоря») — 4.
Головна подія у турі сталася в Дніпропетровську. Зустрічалися команди, котрі претендують на медалі. Протистояння «Дніпра» і «Зорі» було гостре і захопливе з першої і до останньої хвилини. Але аргументи гостей виявилися вагомішими.
Наставник гостей Юрій Вернидуб обрав улюблену для його команди тактику гри на швидких контратаках, котра принесла їй успіх. Луганчани почали дуже активно і вже на 14-й хвилині вели рахунок — 2:0. Таку перевагу вони утримали до перерви. А після відпочинку перебудувалися і вже дуже успішно оборонялися.
Після цієї перемоги «Зоря» піднялася на третю сходинку у турнірній таблиці. А у «Дніпра», схоже, є проблеми. Команда істотно змінила склад, шукає свою гру. Окрім того, ходять чутки про заборгованості перед футболістами...

***

Поєдинок «Шахтаря» і «Сталі» ще раз підтвердив, що донеччани мають довгу і солідну лаву запасних. На цю зустріч у стартовому складі вийшло тільки четверо виконавців, котрі потрапили до основи у мадридському матчі проти «Реала». Втім, це жодним чином не вплинуло на ігровий стиль «гірників», на їхнє велике бажання вести агресивні наступальні дії. Це й забезпечило «Шахтарю» чергову перемогу.

***

Були зміни порівняно з матчем проти «Порту» і в «Динамо»: Шовковський, Кравець, Беланда, Ярмоленко вийшли у стартовому складі. «Волинь» зіграла досить пристойно, виявила характер. Але динамівці діяли упевнено і переконливо, продемонструвавши високий клас, здобули переконливу перемогу.

***

Перша ліга. 9-й тур. «Геліос» (Харків) — «Авангард» (Краматорськ). 2:0. «Зірка» (Кіровоград) — «Динамо-2» (Київ). 2:1. «Нива» (Тернопіль) — «Полтава». 0:1. «Гірник-Спорт» (Комсомольськ) — «Тернопіль». 1:3. «Черкаський Дніпро» — «Суми». 2:0. «Гірник» (Кривий Ріг) — «Миколаїв». 3:0. «Оболонь-Бровар» (Київ) — «Десна» (Чернігів). 0:0. «Іллічівець» (Маріуполь) — «Нафтовик» (Охтирка). 1:1.
«Зірка» — 19 очок, «Черкаський Дніпро», «Геліос», «Динамо-2» — по 17, «Гірник», «Оболонь-Бровар» — по 15, «Нафтовик» — 13, «Миколаїв» — 12, «Полтава» — 10, «Тернопіль» — 9, «Іллічівець», «Десна» — по 8, «Авангард» — 7, «Суми», «Гірник-Спорт» — по 6, «Нива» — 4.