Дзюдо. Оберварт (Австрія). Чемпіонат Європи U-21. У змаганнях взяли участь 396 спортсменів із 41 країни Європи. Українські спортсмени вибороли три нагороди. Чемпіонкою Європи стала Василина-Ірина Кириченко у ваговій категорії понад 78 кг. «Срібло» виборов Богдан Ядов (66 кг), «бронза» — у Артема Хомули (73 кг).

Фехтування. Український шпажист Ян Сич здобув золоту нагороду на етапі Кубка світу з фехтування на шпагах у Люксембурзі. У фіналі він переміг француза Паула Алегро — 15:9.

Баскетбол. Україна готова провести частину матчів чемпіонату Європи 2017 року. Про це заявив президент ФІБА-Європа Тургай Демірель.

«Українська сторона не виявила бажання до одноосібного проведення турніру. Однак Україна зберігає шанси прийняти турнір у ролі співорганізатора. Її заявка розглядається», — сказав Демірель.

Прийом заявок на організацію турніру закінчиться 2 листопада. Потім експертні комісії федерації відвідають усіх претендентів і представлять свої доповіді. ФІБА-Європа розглядатиме всі заявки: від самостійного проведення турніру до партнерських пар.

Футбол. Сьогодні відбудуться перші матчі 1/8 фіналу розіграшу Кубка України. Зустрічаються: «Миколаїв» — «Волинь» (Луцьк), «Гірник» (Кривий Ріг) — «Сталь» (Дніпродзержинськ), «Олімпік» (Донецьк) — «Дніпро» (Дніпропетровськ) — телетрансляція на «Футбол-1», «Зірка» (Кіровоград) — «Олександрія», «Тернопіль» — «Шахтар» (Донецьк) — «Футбол-2», «Чорноморець» (Одеса) — «Ворскла» (Полтава) — «2+2», «Геліос» (Харків) — «Зоря» (Луганськ), «Оболонь-Бровар» (Київ) — «Динамо» (Київ) — «Футбол-1».