Футбол. Чемпіонат країни. Прем’єр-ліга 9-й тур.
26 вересня. «Олімпік» — «Шахтар». 2:3. Київ. НТК імені Віктора Баннікова. 1 050 глядачів. Рефері — Бондар (Київ). Голи: Кадимян, 18, Лисенко, 67 — Тейшейра, 38 (п), 90, Срна,
78 (п). На 18-й хвилині Кадимян («Олімпік») не реалізував пенальті. Вилучено Конде («Олімпік», 77, друге попередження) — Ордеця («Шахтар», 16, вибив руками м’яч із порожніх воріт).
«Динамо» — «Говерла». 2:0. Київ. НСК «Олімпійський». 10 618 глядачів. Рефері — Труханов (Харків). Голи: Кравець, 33, Гусєв, 60.
27 вересня. «Сталь» — «Металург». 3:0. Дніпропетровськ. Стадіон «Метеор». 1 300 глядачів. Рефері — Балакін (Київська область). Голи: Кулач, 49, 81, Дебелко, 54. На 13-й хвилині Кулач («Сталь») не реалізував пенальті.
«Чорноморець» — «Ворскла». 0:0. Одеса. Стадіон «Чорноморець». 4 915 глядачів. Рефері — Арановський (Київ).
«Зоря» — «Олександрія». 1:1. Запоріжжя. «Славутич-Арена».
1 500 глядачів. Рефері — Можаровський (Львів). Голи: Будківський, 26 — Коломоєць, 72.
«Металіст» — «Дніпро». 1:2. Харків. ОСК «Металіст». 12 833 глядачі. Рефері — Жабченко (Хмельницький). Голи: Прийомов, 52 — Рижук, 40 (у власні ворота), Матеус, 70.
«Карпати» — «Волинь». 0:2. Львів. Стадіон «Україна». 4 848 глядачів. Рефері — Мосейчук (Чернівці). Голи: Кравченко, 27, Гітченко, 79 (у власні ворота).
Бомбардири: Тейшейра («Шахтар») — 12 м’ячів, Селезньов («Шахтар») — 5, Караваєв («Зоря») — 4.
Підопічні Мирона Маркевича повернули собі третю позицію в турнірній таблиці. Раніше матчі між дніпропетровцями і харків’янами, зазвичай, мали бойовий характер. Але тепер можливості цих команд дуже різняться.
Гості, либонь, планували і сили зберегти для наступного поєдинку Ліги Європи в четвер проти «Русенборга» в Норвегії, і три очки здобути. Зрештою досягли мети. Хоча футболісти «Металіста» старалися, але цього було замало, щоб хоч очко вирвати.

***

«Зоря» несподівано не втримала перемогу в зустрічі з «Олександрією», наставник якої Володимир Шаран не приховував свого задоволення результатом.
— Перший тайм ми фактично повністю провалили, бо неправильно виходили з оборони до атаки, — сказав він. — Моменти біля наших воріт виникали через те, що «Зоря» дуже добре пресингувала нас на нашій половині поля. — У перерві внесли корективи. Відтак, хлопці терпіли і забили гол, який приніс нічию. Нею задоволений, як і самовіддачею підопічних.

***

Тренер «Динамо» Сергій Ребров після зустрічі з «Говерлою», в складі якої виступає більшість орендованих у киян виконавців, прокоментував перебіг матчу.
— Ми розуміли, що гравці команди-суперника будуть надто мотивовані, прагнучи довести, що вони не гірші за тих хлопців, які зараз виступають за «Динамо». Скажу, що вони мали цілком гідний вигляд. Звичайно, я радий, що здобули три очки. Як на мене, ми провели дуже корисний спаринг перед грою з тель-авівським «Маккабі».
...Як відомо, динамівці сьогодні грають матч Ліги чемпіонів в Ізраїлі. До речі, поєдинок відбудеться не в Тель-Авіві, а в Хайфі, на стадіоні «Самі Офер». А судитиме його іспанець Давид Борбалан.

***

Перша ліга. 10-й тур. «Миколаїв» — «Оболонь-Бровар» (Київ). 2:2. «Нафтовик» (Охтирка) — «Гірник» (Кривий Ріг). 2:3. «Динамо-2» (Київ) — «Іллічівець» (Маріуполь). 1:0. «Полтава» — «Зірка» (Кіровоград). 1:0. «Тернопіль» — «Черкаський Дніпро». 1:0. «Десна» (Чернігів) — «Гірник-Спорт» (Комсомольськ). 0:2. «Авангард» (Краматорськ) — «Суми» 3:0. Матч «Геліос» (Харків) — «Нива» (Тернопіль) не відбувся.
«Динамо-2» — 20 очок, «Зірка», «Оболонь-Бровар» — по 19, «Гірник» — 18, «Геліос», «Черкаський Дніпро» — по 17, «Нафтовик» — 14, «Полтава» — 15, «Миколаїв», «Десна», «Тернопіль» — по 12, «Авангард» — 10, «Гірник-Спорт», «Іллічівець» — по 9, «Суми» — 6, «Нива» — 4.

З м’ячем півоборонець «Волині» Сергій Кравченко, котрий відкрив рахунок у матчі проти «Карпат».

Фото Євгена КРАВСА (зі Львова, спеціально для «Голосу України»).