У Херсоні завершився фінал чемпіонату України з шахів, в якому брали участь понад 40 хлопців та дівчат віком до 18 років. Цікаво, що переможцями як у класичних, так і в швидких шахах стали лише два учасники: серед хлопців — Олександр Бортник з Миколаєва, серед дівчат — кримчанка Марія Танцюра.
Вона, до того ж, завоювала друге місце у блискавичній грі, поставивши своєрідний рекорд за кількістю перемог у таких змаганнях. Цю 17-річну мешканку Сімферополя, майстра спорту міжнародного класу, херсонська публіка зустрічала особливо тепло. Адже Марія, котра ще 2010 року стала абсолютною чемпіонкою країни з класичних шахів серед дівчат до 14 років, і тепер довела, що бачить для себе перспективу саме в українському спорті.