У виконанні Луганського обласного драматичного театру у Сєверодонецьку відбулася прем’єра вистави «Наталка Полтавка». Постановка п’єси за твором Котляревського привертає увагу з багатьох причин. По-перше, Сєверодонецьк повертає собі статус театрального міста, яким він вважався раніше, коли тут працював муніципальний театр. По-друге, своєю вже другою виставою (влітку актори представили мелодраму Асі Котляр «Наша кухня») обласний музично-драматичний український театр, який був створений заново, знову продемонстрував високий творчий потенціал. І, по-третє, виявив молоді таланти. У колективі театру нині здебільшого випускники та викладачі Сєверодонецького музичного училища. Режисер Іван Шербул чи не єдиний з обласного українського театру, що нині залишився в окупації, переїхав до Сєверодонецька і почав працювати над створенням нового театрального колективу.
— Чому саме «Наталка Полтавка»? — розмірковує він. — Я виходив з того, де взяти акторські кадри. Тут немає ні училища, ані театрального інституту, які б випускали драматичних акторів. Усе залишилось у Луганську. Але у Сєверодонецьку є музична вокальна база. «Наталка Полтавка» — це геніальний твір Івана Котляревського та Миколи Лисенка, який дав можливість започаткувати тут акторську і вокальну школу.
Чудові декорації разом зі своїми помічниками виготовив завідувач постановочною частиною, він і художник, Михайло Котов. Сєверодончани прийняли виставу дуже тепло.
Луганська область.
145
![Сєверодонецьк повертає статус театрального міста](http://www.golos.com.ua/img/default_golos.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1На Тернопільщині цьогоріч з'явиться великий сучасний рекреаційний пункт 393
-
2Олександр Корнієнко: Україна рухається до членства в Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) 88
-
3Жінкам в агробізнесі пропонують 150 тисяч гривень гранту 66
-
4Зустрічі і пряме спілкування з молоддю завжди надихають! 64
-
5Кредитування аграріїв цього року сягнуло майже 5 млрд гривень 63