Кікбоксинг. Белград (Сербія). Чемпіонат світу за версією WAKO. Українські спортсмени вибороли шість нагород.

«Золото» у серії К-1 здобув Олексій Сердце (51 кг). Срібної медалі у лоу-кік удостоєно Юрія Зубчука (81 кг). Бронзовими нагородами відзначено: Наталію Мартюхіну (лоу-кік, 60 кг), Олександра Желепу (кік-лайт, 94 кг), Сергія Овсепяна (кік-лайт, + 94 кг), Віталія Корчака (лоу-кік, 91 кг).

Легка атлетика. Гуадікс (Іспанія). Міжнародні змагання зі спортивної ходьби 11th Memorіal Manuel Alcalde.

Серед жінок перемогла українка Інна Кашина, котра здолала 5 км за 23:10. Змагання серед чоловіків на цій дистанції виграв іспанець Альберто Амезкуа (20:36).

Плавання. Доха (Катар). Етап Кубка світу. Українець Михайло Романчук виборов «золото» на дистанції 1500 м вільним стилем (15.07,06). Срібним призером став француз Дамьєн Джолі (15.07,97), третім фінішував британець Стефен Мільне (15.12,13).

А киянка Дарина Зевіна виборола «бронзу» на своїй коронній дистанції — 200 м на спині (2.11,05), програвши переможниці — австралійці Емілі Сібом — 79 сотих. Другою стала угорка Катінка Госсу.

Це був передостанній у цьому році етап. Завершальні змагання з цієї серії почнуться вже 6 листопада в Дубаї (ОАЕ).