Футбол. Чемпіонат країни. Прем’єр-ліга. 15-й тур.

20 листопада. «Олімпік» — «Динамо». 0:3. Київ. Стадіон імені Валерія Лобановського. 2 500 глядачів. Рефері — Труханов (Харків). Голи: Мараес, 25, Гармаш, 45+1, Гусєв, 70 (п).

21 листопада. «Чорноморець» — «Дніпро». 0:0. Одеса. «Чорноморець». 6 842 глядачі. Рефері — Кутаков (Київська область).

«Ворскла» — «Говерла». 2:1. Полтава. Стадіон імені Олексія Бутовського. 1 500 глядачів. Рефері — Лисенчук (Київ). Голи: Шиндер, 25, 50 — Сергійчук, 19.

«Шахтар» — «Волинь». 4:0. Запоріжжя. «Славутич-Арена». 6 000 глядачів. Рефері — Козик (Мукачеве). Голи: Марлос, 19, 38, Ісмаїлі, 32, Гладкий, 67.

22 листопада. «Металург» — «Олександрія». 0:2. Запоріжжя. «Славутич-Арена». 1 600 глядачів. Рефері — Грисьо (Львів). Голи: Запорожан, 73 (п), Іздебський, 80 (у власні ворота).

«Сталь» — «Карпати». 1:1. Дніпропетровськ. «Метеор». 900 глядачів. Рефері — Арановський (Київ). Голи: Адамюк, 25 — Гуцуляк, 58. На 90+2-й хвилині Котляр («Сталь») не реалізував пенальті (стійка воріт). Вилучено Даушвілі («Карпати», 90+3).

«Металіст» — «Зоря». 0:1. Харків. ОСК «Металіст». 6 178 глядачів. Рефері — Бойко (Київська область). Гол: Любенович, 69 (п). Вилучено Рудику («Металіст», 68, два попередження), Каменюку («Зоря», 72, два попередження).

***

Зустріч з «Олімпіком» для «Динамо» стала останньою репетицією перед поєдинком групового раунду Ліги чемпіонів проти «Порту». І вона, можна сказати, була вдалою. Адже динамівці і перемогу здобули переконливу, і добре потренувалися, маючи доволі непоступливого суперника.

Щоправда, Сергій Ребров дав можливість перепочити групі основних виконавців. Зокрема, на поле не вийшли Хачеріді, Віда, Ярмоленко, Рибалка. І навіть за таких умов «Олімпік» обрав тактику гри від оборони. Робили це донеччани досить успішно, протягом певного часу не дозволяли супернику завдавати удари зблизька. Тому кияни били з середніх і дальніх дистанцій. Велозу та Гусєв досить часто турбували Литовченка.

А в середині тайму намагання «гостей» завершилися успіхом. Прохід Гармаша ефектним ударом головою завершив Мораес, котрий виграв боротьбу в повітрі у вищого на зріст Гришка. Перед самою перервою вже Мораес підніс «снаряда» Гармашеві, і той не схибив. У другій половині кияни забили ще раз: 11-метровий реалізував досвідчений Гусєв.

***

Ще один представник України в Лізі чемпіонів — «Шахтар» — без особливого напруження розібрався з лучанами. У «гірників» через перебір жовтих карток зустріч пропускали Степаненко і Тейшейра. За відсутності останнього добрі бомбардирські якості проявив Марлос.

А от, приймаючи завтра у Львові мадридський «Реал», підопічні Мірчі Луческу матимуть певний дискомфорт в обороні. Адже одразу два її стовпи Срна і Кучер через дискваліфікацію не зможуть допомогти своїй команді.