Футбол. Ліга чемпіонів. Груповий раунд. 6-й тур. 8 грудня.
Група А. «Реал» (Іспанія, Мадрид) — «Мальме» (Швеція). 8:0 (Бензема, 12, 24, 74, Роналду, 39, 47, 50, 59, Ковачич, 70).
ПСЖ (Франція) — «Шахтар» (Україна, Донецьк). 2:0. Голи: Лукас, 57, Ібрагімович, 86.
ПСЖ: Трапп, ван дер Віл, Маркіньос, Луїс, Кюрзава, Стамбулі, Рабьо, Матюйді (Ді Марія, 68), Лукас (Нкунку, 87), Лавецці (Кавані, 69), Ібрагімович. Тренер — Лоран Блан.
«Шахтар»: Каніболоцький, Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Фред, Степаненко, Марлос (Коваленко, 74), Тейшейра, Тайсон (Бернард, 69), Едуардо (Дентіньо, 78). Тренер — Мірча Луческу.
Рефері — Ентоні Тейлор (Англія).
Париж. «Парк де Пренс». 44 408 глядачів. 11 градусів.
Група В. «Вольфсбург» (Німеччина) — «Манчестер Юнайтед» (Англія). 3:2. ПСВ (Нідерланди, Ейндговен) — ЦСКА (РФ, Москва). 2:1. «Вольфсбург» — 12 очок, ПСВ — 10, «Манчестер Юнайтед» — 8, ЦСКА — 4.
Група С. «Галатасарай» (Туреччина, Стамбул) — «Астана» (Казахстан). 1:1. «Бенфіка» (Португалія, Лісабон) — «Атлетико» (Іспанія, Мадрид). 1:2. «Атлетико» — 13, «Бенфіка» — 10, «Галатасарай» — 5, «Астана» — 4.
Група D. «Манчестер Сіті» (Англія) — «Боруссія» (Німеччина, Менгенгладбаг). 4:2. «Севілья» (Іспанія) — «Ювентус» (Італія, Турин). 1:0. «Манчестер Сіті» — 12, «Ювентус» — 11, «Севілья» — 6, «Боруссія» — 5.

***

Отже, до плей-оф вийшли: «Реал», ПСЖ, «Вольфсбург», ПСВ, «Атлетико», «Бенфіка», «Манчестер Сіті», «Ювентус».
У Лізі Європи виступатимуть: «Шахтар», «Манчестер Юнайтед», «Галатасарай» і «Севілья».

***

Так уже сталося, що «Шахтар» і «Мальме» виступили в ролі постачальників очок для мадридського «Реала» і ПСЖ. У заключному турі групового етапу парижани та мадридці це підтвердили. Але, на відміну від шведів, «гірники» зберегли обличчя, пропустивши на стадіоні в Парку принців учетверо менше м’ячів, ніж «Мальме» на «Сантьяго Бернабеу» в столиці Іспанії, чотири з них — на рахунку Кріштіану Роналду (на знімку).

Перший тайм вийшов не надто яскравим, і моментів на дві команди набралося теж обмаль. Натомість друга половина зустрічі невиразну першу затьмарила. Тут і два голи намалювалися, і безліч небезпечних моментів, і навіть інтрига була до 86-ї хвилини.
Рахунок відкрив Лукас Моура, і надалі господарі ще кілька разів могли свою перевагу збільшити. Однак «Шахтар» діяв гідно, огризався — чого вартий хоча б момент, коли після гарматного пострілу Ярослава Ракицького Златан Ібрагімович (на знімку) вибив м’яч із порожнього кута своїх воріт.

Воістину цей видатний майстер у ПСЖ усьому голова. Саме Златан на останніх хвилинах установив на табло остаточні 2:0, реалізувавши вихід один на один. Парижани вирушають до плей-оф з другого місця, що було зрозуміло ще до матчу, ну а «Шахтар» тепер гратиме в Лізі Європи...