Біатлон. Гогфільцен (Австрія). Етап Кубка світу. Жінки. Естафета. Збірна України (Юлія Джима, Ольга Абрамова, Валентина Семеренко, Олена Підгрушна) виборола бронзові нагороди. Перемогла команда Італії, срібні відзнаки — в біатлоністок Німеччини.

***

Ріднау (Італія). Етап Кубка ІBU. Українка Ірина Варвинець виборола «золото» в спринті. Наша біатлоністка чисто подолала всю дистанцію, не зробивши жодного промаху на вогневих рубежах. Наступного дня Варвинець здобула ще й бронзову медаль у перегонах переслідування на 10 км.
Український квартет (Анастасія Меркушина, Ірина Варвинець, Віталій Кільчицький, Дмитро Русінов) у змішаній естафеті фінішував третім.
Самбо. Стамбул (Туреччина). Чемпіонат Європи серед кадетів. Збірна України виборола 18 нагород різного ґатунку!
У скарбничці українців найбільше золотих медалей. Їх здобули: Анастасія Перехрест (44 кг), Володимир Кириченко (72 кг), Євген Вегера (84 кг), Вікторія Лущенко (41 кг), Анастасія Безатосна, Владислава Нецвіт (56 кг), Роман Труш (55 кг), Сергій Карабута (66 кг) і Станіслав Сергійчук (78 кг).
«Срібло» на рахунку Анастасії Жиляєвої (70 кг) та Артура Мартиросяна (46 кг). На третю сходинку піднімалися: Мар’яна Михайлова ( 52 кг), Аліна Герасименко (60 кг), Віктор Яковлєв (50 кг), Олександр Щербаков (60 кг), Наталія Чистякова (65 кг), Єлизавета Горб (+70 кг), Кирило Нечепорюк (+84 кг).
Такі високі результати дали змогу Україні посісти перше місце у загальному заліку за двома видами програми. Серед хлопців наші стали першими, а дівчата посіли другу сходину, пропустивши вперед лише білорусок.
Синхронне плавання. Шанхай (Китай). Український мікс-дует — Катерина Резнік та Антон Тимофєєв — виборов «срібло» на турнірі FІNA World Trophy.
Хокей. Межев (Франція). Чемпіонат світу (U-20). Дивізіон 1В. 12 грудня. Велика Британія — Словенія. 3:2 Б (0:0, 0:1, 2:1, 1:0). Франція — Україна. 3:2 ОТ (1:0, 1:2, 0:0, 1:0). 13 грудня. Польща — Велика Британія. 9:3 (3:0, 3:1, 3:2). Словенія — Франція. 1:4 (0:1, 0:1, 1:2).
Баскетбол. ФІБА назвала господарів майбутнього чемпіонату Європи-2017, останнього, який відбудеться за формулою «раз на два роки». Наступний заплановано на 2021-й. Як і Євро-2015, перший етап чемпіонату відбудеться в чотирьох країнах: Фінляндії, Румунії, Ізраїлі й Туреччині. Фінальну частину прийме одне місто — Стамбул.

Сторінку підготував Геннадій БРАНИЦЬКИЙ.